اروپا از ما خواهد ترسید

اروپا از ما خواهد ترسید

- ‎درعناوین خبری, لیگ برتر, لیگ قهرمانان اروپا, مصاحبه, مقاله
۹
پایگاه هواداران منچستریونایتد - تعریف و تمجیدها از الکسیس ادامه دارد؛این بار کاپیتان کریک

اروپا از ما خواهد ترسید

پایگاه هواداران منچستریونایتد – وقتی مورینیو در سال ۲۰۱۶ برای اولین بار به عنوان سرمربی منچستریونایتد در مقابل خبرنگاران نشست،این پیام را برای هواداران منچستریونایتد فرستاد:

من همیشه ترجیح میدهم بسیار جاه طلب و برنده باشم.بازی زیبا یعنی چه؟یعنی از حریفان خود گلهای بیشتری به ثمر برسانید و کمتر گل بخورید  باعث افتخار هواداران خود شوید زیرا شما تمام سعی خود را به کار میگیرید و برنده میشوید.این دیدگاه من است.من میخواهم برنده ی همه چیز شوم.

الکسیس سانچز شیلیایی هم هنگامی که به منچستریونایتد پیوست،در مصاحبه با MUTV جملات مشابهی را بر زبان آورد:

من باورد دارم که در این باشگاه بزرگ میتوان به همه چیز رسید.این یک باشگاه در سطح جهانیست و من میخواهم در اینجا برنده ی همه چیز شوم.برنده ی لیگ برتر،لیگ قهرمانان اروپا و هر رقابتی که باشگاه در آینده در آنها حضور خواهد داشت.

به نظر میرسد مورینیو و سانچز ایده های مشابهی در سر دارند و میخواهند با یونایتد برنده ی همه ی جام های ممکن شوند.”بودن در بین بهترین ها”باعث شد تا سانچز به منچستریونایتد بپیوندد.

در حالی که باشگاه هیچگاه امیدش را برای بردن لیگ برتر در این فصل از دست نداده،آمدن الکسیس ما را امیدوار به بردن دیگر جامهایی میکند که در آنها حضور داریم،از جمله لیگ قهرمانان اروپا.حضور در لیگ قهرمانان اروپا برای باشگاه ما بسیار عادی بوده و ما این فصل با بازگشت به این رقابت ها به روال عادی خود برگشته ایم.ما باید در دور بعد این رقابت ها با تیم سویای اسپانیا بازی کنیم که قبلا هیچگاه در مقابل این تیم بازی نکرده ایم اما تقریبا همه ی طرفداران یونایتد باور دارند که ما این تیم را شکست خواهیم داد و به مرحله ی بعدی رقابت ها خواهیم رفت.به نظر میرسد با حضور مهاجم جدید شیلیایی،شانس ما در لیگ قهرمانان اروپا بسیار افزایش یافته است.مورینیو بار دیگر یکی از بهترین بازیکنان جهان را در اختیا گرفت.این را هم در نظر بگیرید که ما بهترین دروازه بان جهان یعنی دخیا را در اختیار داریم و در خط هافبک پل پوگبا و ماتیچ شگفت انگیز و در خط حمله روملو لوکاکوی فوق العاده را داریم.

واضح است که تیم ما اسلحه های خطرناک بسیار زیادی دارد و تیم های بارسلونا،رئال مادرید،بایرن مونیخ و پاری سن ژرمن و من سیتی به هیچ وجه دوست ندارند با ما روبرو شوند.ما الکسیس را در کنار دیگر بازیکنان تهاجمی شگفت انگیز خود داریم و دومین خط دفاعی برتر اروپا نیز متعلق به ماست.

در ابتدای فصل،بسیاری از هواداران به حضور در بین هشت تیم برتر یا نیمه نهایی راضی بودند.این به دلیل روال نه چندان خوب تیم در سالهای اخیر بود.اما الان اوضاع فرق کرده است.اینکه آیا میتوانیم در لیگ قهرمانان اروپا موفق شویم یا نه سوالیست که باید منتظر ماند و دید تیم در مقابل تیمهای بزرگ چگونه عمل خواهد کرد.اما چیزی که واضح است این است که با این بازیکنان و سرمربی جاه طلب،اروپا از ما میترسد.

9 Comments
جدیدترین
قدیمی‌ترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments
Vahid Utd
۷ بهمن, ۹۶ ۰۵:۵۳

اگه الکسیس برای سمت چپ خریده شده بهتر بود که اصلاً نمیخریدیمش
باید بره سمت راست. اونجا را هم فعال کنه

alirezapunisher
alirezapunisher
۷ بهمن, ۹۶ ۰۲:۲۳

در بازی امشب، عملکرد مک تامینی بسیار دیدنی و لذت بخش بود
برای افزایش اعتماد به نفس، نیاز به زمان بیشتری داره
کاش مورینیو قدرش را بدونه و زمان مناسب را بهش اختصاص بده

ali .....manutd
ali .....manutd
۷ بهمن, ۹۶ ۰۱:۲۲

تبریک فقط حیف گومزدیراومدتوبازی

Mohammad.V4
Mohammad.V4
۶ بهمن, ۹۶ ۲۳:۳۴

سانچزو گذاشته وینگ چپ ؟

Vahid Utd
۶ بهمن, ۹۶ ۲۳:۳۶
Reply to  Mohammad.V4

اری

Mohammad.V4
Mohammad.V4
۶ بهمن, ۹۶ ۲۳:۴۲
Reply to  Vahid Utd

عجب !!!
استاد مثل اینکه متوجه تیستن ما وینگ راست نداریم

Vahid Utd
۶ بهمن, ۹۶ ۲۲:۲۴

ترکیب خیلی خوبه
…………….رومرو
شاو…..روخو……لیندلوف……دارمیان
……..کریک…..مک تومینای
رشفورد……….هررا…………….ماتا
…………….الکسیس

alirezapunisher
alirezapunisher
۶ بهمن, ۹۶ ۲۲:۲۸
Reply to  Vahid Utd

کاش فقط دارمیان به خودش بیاد
این بازی خودش رو نشون نده دیگه تا اخر فصل مورینیو بهش بازی نمیده
حتی ممکنه همین پنجره بندازدتش بیرون

alirezapunisher
alirezapunisher
۶ بهمن, ۹۶ ۲۱:۲۲

بازی امشب، صدمین بازی مورینیو به عنوان سرمربی یونایتد است. در ۹۹ دیدار قبلی ۶۱ برد، ۲۳ تساوی و ۱۵ باخت حاصل شده تا نرخ پیروزی های مورینیو در منچستر یونایتد به عدد ۶۱.۶% برسد.
بهترین آمار در کارنامه مورینیو از لحاظ درصد پیروزی، مربوط به دوران حضورش در ریال مادرید می‌باشد که ۷۱.۹% مسابقات را پیروز از زمین بیرون آمده است.