بررسی عملکرد بازیکنان یونایتد در برد مقابل گلکسی

بررسی عملکرد بازیکنان یونایتد در برد مقابل گلکسی

- ‎درعناوین خبری
۳

بررسی عملکرد بازیکنان یونایتد در برد مقابل گلکسی

پایگاه هواداران منچستر یونایتد – اولین بازی تور پیش فصل یونایتد، با برد ۵-۲ در مقابل لس آنجلس گلکسی به پایان رسید.

طبیعتاً وقتی که تیم بعد از تعطیلات تازه به اردو میرود و دو بار در روز تمرینات عمدتا مرتبط با بدنسازی انجام میدهد، نمیتوان و نباید از دید فنی و تاکتیکی عملکرد تیم نقد شود، اما حرکات و تاچ ها و عملکرد بازیکنان به هنگام به دست آوردن و از دست دادن توپ، همینطور شیوه چینش تیم  کماکان میتواند بسیار جذاب باشد.

پنج نکته اولیه :

۱- یونایتد دو ترکیب خوب دارد : بازی با دو تیم یازده نفر کاملاً متفاوت، آن هم در حالی که اشلی یانگ، شاو و روخو کماکان  مصدوم، محسوب میشوند، نشان از این دارد که عمق ترکیب یونایتد قابل قبول است.در نظر بگیرید که باشگاه خواستار اضافه شدن ماتیچ و پرسیچ هم هست.

۲-متوسط قد باشگاه شگفت انگیز است: مخصوصاً در نیمه اول ، یونایتد برتری شگفت انگیزی از نظر قدی بر گلکسی داشت!

۳-کیفیت و تجربه بر آمادگی جسمانی غلبه دارد:با اینکه گلکسی در کوران مسابقاتست، تیمِ در حالِ بدنسازیِ یونایتد ، بعد از چند جلسه ی غیر تاکتیکی به راحتی بازی را در برابر آنها کنترل میکند .

۴-سیستم سه دفاعه،هدف ما نخواهد بود: در فصل قبل در یکی دو بازی این سیستم اجرا شد(مقابل روستوف مخصوصاً) ، اما مشخصاً این سیستم با توجه به حضور شش مدافع و ده هافبک و چهار مهاجم چیده شده بود تا به همه بازی برسد، طبیعتاً مشخصست که ترجیح ژوزه، سیستم ۴-۲-۳-۱ همیشگی هست.

۵-مصاحبه بعد از بازی مورینیو:ژوزه اعلام کرد که هیچ وقت به رونالدو فکر نمیکرده،زیرا جدائی وی را غیر ممکن میداند از رئال، همچنین در اظهار نظری مبهم گفت اطلاعی از پروژه ی جذب سانچز ندارد (بعضی ها میگویند شاید یک سانچز دیگر، یعنی بازیکن رئال مد نظر بوده !) و همچنان از روحیه تیمی و کیفیت بازیکنان اظهار رضایت کرد ، و ابراز امیدواری کرد که راشفورد بتواند بدرخشد و این احتمال را داد که راشفورد-لوکاکو، زوج اصلی حمله باشند.

 

عملکرد تک تک بازیکنان: (امتیازها از پنج)

دخیا ( نمره ندارد): مطلقاً هیچ صحنه ی خاصی که بتوانیم وی را ارزیابی کنیم ، در بازی وجود نداشت.

بلیند (*): در دو یا سه صحنه ، ضعف در پاک سازی موقعیت حریف نشان داد، همچنین در تکل زدن در یک صحنه نتوانست موفق باشد.

اسمالینگ (*۱/۲): نامطمئن در بازی با توپ بود ، در بازیسازی از دفاع هم ضعف داشت.

جونز(**): روزی متوسط و نسبتاً آرام برای این ملی پوش انگلیسی.

والنسیا(***):استارتها، قدرت بدنی و نفوذهای همیشگی وی باعث آزار دائم دفاع گلکسی بود.

کریک(***):بازیخوانی خوب به همراه یک پاس بلند عالی برای راشفورد که از تمام کردن کار عاجز بود.

هررا(****):اینترسپشن زدنهای {قطع ارتباط} عالی ، دید بالا، پاسهای کوتاه دقیق و تصمیم گیری صحیح! هررا بهترین بود در میدان بدون شک.

فلینی(*): بسیار ضعیف و کم اثر در جریان بازی.

لینگارد(*۱/۲):مواقعی که باید استارت میزد و گزینه های بیشتری را در اختیار بازیسازهای وسط میدان میداد، اینکار را نمیکرد و اختلاف سطح شدید خودش با پرسیچ را نشان داد.اینکه چرا به پرسیچ احتیاج داریم، پاسخش در تماشای بازیهای لینگارد است! اما در صحنه ی گلزنی فلینی عملکرد هوشمندانه ای نشان داد.

ماتا(**):پاس گل خوبی برای راشفورد ساخته و پرداخته کرد،اما از نظر بدنی در شرایطی نبود که بتواند تاثیر دائمی روی بازی داشته باشد.

راشفورد(***):استارتهای خوبی زد، تقریباً همان کاری که خوب بلدست، اما در مقابل دروازه همچنان عجول و بی برنامه و دودل است.در صحنه ی تک به تک روزی که میتوانست برایش عالی تمام شود را کاملآً زیر سوال و شک و شبهه جدی برد.

جوئل پریرا(*۱/۲):در صحنه دفع ضربه سر ، عملکردی سریع داشت و نشان داد رفلکس خوبی دارد، اما جاگیریهایش حاکی از نداشتن تجربه بود.

اریک بیلی(**):همچنان مصدومیت دست را به همراه دارد و روزی متوسط داشت.

ویکتور لیندلوف(**): با اینکه روی هر دو گل خورده رد پایش دیده میشد، در بازی با توپ و به چرخش درآوردنش نمایش دلگرم کننده ای داشت .قطعاً در بازی کردن با سیستم چهار دفاعه و با گذر زمان خودش را بهتر نشان خواهد داد.یک خرید عالی به نظر میرسد از همین الان.

توانزب(**): در دقایق اولیه خیلی مسلط نبود، اما کم کم بهتر شد.هنوز قانع نشده ام اما که در سطح نیمکت یونایتد باشد.

آندرس پریرا(**): در زدن اینترسپشنها و قدرت بدنی ضعف دارد و در حال حاضر یک هافبک مورینیوئی محسوب نمیشود.اما تکنیکی و خلاقست.

تیم فوسو (**۱/۲): چالاک و سرعتی نشان داد ، بجز صحنه ای که با خودخواهی به زیر توپ کشید،خوب بود.پاس گلش به مارسیال عالی بود.

متئو دارمیان(**):بازی تک ضرب خوبی داشت اما در برخی صحنه ها عجول عمل میکرد.برای نیمکت گزینه ی قابل قبولیست .

هنریک میخ(***۱/۲) : بهترین بازیکن در نیمه دوم بود، با استارتهای انفجاری، بازیخوانی و بازیسازی خوب و تمام کنندگی مسلط.

پل پوگبا(***۱/۲): در سطح گرانترین بازیکن جهان نشان داد و فرمانروائی میکرد در وسط زمین، کیفیتش بی نظیرست.

روملو لوکاکو(**):یک مهاجم تارگت مسلط نشان داد در حرکات بدون توپ.اما بدنش نا آماده بود و یک تک به تک ساده را هم خراب کرد.نسبتاً متوسط

آنتونی مارسیال(***):سرعتی، تکنیکی و تمام کننده بود مثل همیشه، مشکلش اما خودخواهی شدید در چند صحنه بود.تیمی بازی کند، عالیست!

دمی میچل(نمره ندارد):به اندازه کافی در بازی حضور نداشت.

ذخیره استفاده نشده :اسکات مک تامینای

چینش نظرات بر اساس:   جدیدترین | قدیمی‌ترین | محبوب‌ترین
Behnam Torabi
مدیر

ویرایش میکنی تیک ارسال در کانالو بردار الان مطلبت دو بار اومد تو کانال سهراب جان

Behnam Torabi
مدیر

واقعا مطلب مفیدی بود مرسی از سهراب

Arsam United
کاربر

سیستم سه دفاعه،هدف ما نخواهد بود: در فصل قبل در یکی دو بازی این سیستم اجرا شد(مقابل روستوف مخصوصاً) ، اما مشخصاً این سیستم با توجه به حضور شش مدافع و ده هافبک و چهار مهاجم چیده شده بود تا به همه بازی برسد، طبیعتاً مشخصست که ترجیح ژوزه، سیستم ۴-۲-۳-۱ همیشگی هست.
چرا ؟ خود جوزه گفته این فصل بیشتر از این سیستم استفاده میکنیم
فلینی(*): بسیار ضعیف و کم اثر در جریان بازی.
فلینی گل زد و خوب نمره اش باید بیشتر باشه

wpDiscuz