بررسی عملکرد بازیکنان یونایتد در برد مقابل گلکسی

بررسی عملکرد بازیکنان یونایتد در برد مقابل گلکسی

- ‎درعناوین خبری
۳

بررسی عملکرد بازیکنان یونایتد در برد مقابل گلکسی

پایگاه هواداران منچستر یونایتد – اولین بازی تور پیش فصل یونایتد، با برد ۵-۲ در مقابل لس آنجلس گلکسی به پایان رسید.

طبیعتاً وقتی که تیم بعد از تعطیلات تازه به اردو میرود و دو بار در روز تمرینات عمدتا مرتبط با بدنسازی انجام میدهد، نمیتوان و نباید از دید فنی و تاکتیکی عملکرد تیم نقد شود، اما حرکات و تاچ ها و عملکرد بازیکنان به هنگام به دست آوردن و از دست دادن توپ، همینطور شیوه چینش تیم  کماکان میتواند بسیار جذاب باشد.

پنج نکته اولیه :

۱- یونایتد دو ترکیب خوب دارد : بازی با دو تیم یازده نفر کاملاً متفاوت، آن هم در حالی که اشلی یانگ، شاو و روخو کماکان  مصدوم، محسوب میشوند، نشان از این دارد که عمق ترکیب یونایتد قابل قبول است.در نظر بگیرید که باشگاه خواستار اضافه شدن ماتیچ و پرسیچ هم هست.

۲-متوسط قد باشگاه شگفت انگیز است: مخصوصاً در نیمه اول ، یونایتد برتری شگفت انگیزی از نظر قدی بر گلکسی داشت!

۳-کیفیت و تجربه بر آمادگی جسمانی غلبه دارد:با اینکه گلکسی در کوران مسابقاتست، تیمِ در حالِ بدنسازیِ یونایتد ، بعد از چند جلسه ی غیر تاکتیکی به راحتی بازی را در برابر آنها کنترل میکند .

۴-سیستم سه دفاعه،هدف ما نخواهد بود: در فصل قبل در یکی دو بازی این سیستم اجرا شد(مقابل روستوف مخصوصاً) ، اما مشخصاً این سیستم با توجه به حضور شش مدافع و ده هافبک و چهار مهاجم چیده شده بود تا به همه بازی برسد، طبیعتاً مشخصست که ترجیح ژوزه، سیستم ۴-۲-۳-۱ همیشگی هست.

۵-مصاحبه بعد از بازی مورینیو:ژوزه اعلام کرد که هیچ وقت به رونالدو فکر نمیکرده،زیرا جدائی وی را غیر ممکن میداند از رئال، همچنین در اظهار نظری مبهم گفت اطلاعی از پروژه ی جذب سانچز ندارد (بعضی ها میگویند شاید یک سانچز دیگر، یعنی بازیکن رئال مد نظر بوده !) و همچنان از روحیه تیمی و کیفیت بازیکنان اظهار رضایت کرد ، و ابراز امیدواری کرد که راشفورد بتواند بدرخشد و این احتمال را داد که راشفورد-لوکاکو، زوج اصلی حمله باشند.

 

عملکرد تک تک بازیکنان: (امتیازها از پنج)

دخیا ( نمره ندارد): مطلقاً هیچ صحنه ی خاصی که بتوانیم وی را ارزیابی کنیم ، در بازی وجود نداشت.

بلیند (*): در دو یا سه صحنه ، ضعف در پاک سازی موقعیت حریف نشان داد، همچنین در تکل زدن در یک صحنه نتوانست موفق باشد.

اسمالینگ (*۱/۲): نامطمئن در بازی با توپ بود ، در بازیسازی از دفاع هم ضعف داشت.

جونز(**): روزی متوسط و نسبتاً آرام برای این ملی پوش انگلیسی.

والنسیا(***):استارتها، قدرت بدنی و نفوذهای همیشگی وی باعث آزار دائم دفاع گلکسی بود.

کریک(***):بازیخوانی خوب به همراه یک پاس بلند عالی برای راشفورد که از تمام کردن کار عاجز بود.

هررا(****):اینترسپشن زدنهای {قطع ارتباط} عالی ، دید بالا، پاسهای کوتاه دقیق و تصمیم گیری صحیح! هررا بهترین بود در میدان بدون شک.

فلینی(*): بسیار ضعیف و کم اثر در جریان بازی.

لینگارد(*۱/۲):مواقعی که باید استارت میزد و گزینه های بیشتری را در اختیار بازیسازهای وسط میدان میداد، اینکار را نمیکرد و اختلاف سطح شدید خودش با پرسیچ را نشان داد.اینکه چرا به پرسیچ احتیاج داریم، پاسخش در تماشای بازیهای لینگارد است! اما در صحنه ی گلزنی فلینی عملکرد هوشمندانه ای نشان داد.

ماتا(**):پاس گل خوبی برای راشفورد ساخته و پرداخته کرد،اما از نظر بدنی در شرایطی نبود که بتواند تاثیر دائمی روی بازی داشته باشد.

راشفورد(***):استارتهای خوبی زد، تقریباً همان کاری که خوب بلدست، اما در مقابل دروازه همچنان عجول و بی برنامه و دودل است.در صحنه ی تک به تک روزی که میتوانست برایش عالی تمام شود را کاملآً زیر سوال و شک و شبهه جدی برد.

جوئل پریرا(*۱/۲):در صحنه دفع ضربه سر ، عملکردی سریع داشت و نشان داد رفلکس خوبی دارد، اما جاگیریهایش حاکی از نداشتن تجربه بود.

اریک بیلی(**):همچنان مصدومیت دست را به همراه دارد و روزی متوسط داشت.

ویکتور لیندلوف(**): با اینکه روی هر دو گل خورده رد پایش دیده میشد، در بازی با توپ و به چرخش درآوردنش نمایش دلگرم کننده ای داشت .قطعاً در بازی کردن با سیستم چهار دفاعه و با گذر زمان خودش را بهتر نشان خواهد داد.یک خرید عالی به نظر میرسد از همین الان.

توانزب(**): در دقایق اولیه خیلی مسلط نبود، اما کم کم بهتر شد.هنوز قانع نشده ام اما که در سطح نیمکت یونایتد باشد.

آندرس پریرا(**): در زدن اینترسپشنها و قدرت بدنی ضعف دارد و در حال حاضر یک هافبک مورینیوئی محسوب نمیشود.اما تکنیکی و خلاقست.

تیم فوسو (**۱/۲): چالاک و سرعتی نشان داد ، بجز صحنه ای که با خودخواهی به زیر توپ کشید،خوب بود.پاس گلش به مارسیال عالی بود.

متئو دارمیان(**):بازی تک ضرب خوبی داشت اما در برخی صحنه ها عجول عمل میکرد.برای نیمکت گزینه ی قابل قبولیست .

هنریک میخ(***۱/۲) : بهترین بازیکن در نیمه دوم بود، با استارتهای انفجاری، بازیخوانی و بازیسازی خوب و تمام کنندگی مسلط.

پل پوگبا(***۱/۲): در سطح گرانترین بازیکن جهان نشان داد و فرمانروائی میکرد در وسط زمین، کیفیتش بی نظیرست.

روملو لوکاکو(**):یک مهاجم تارگت مسلط نشان داد در حرکات بدون توپ.اما بدنش نا آماده بود و یک تک به تک ساده را هم خراب کرد.نسبتاً متوسط

آنتونی مارسیال(***):سرعتی، تکنیکی و تمام کننده بود مثل همیشه، مشکلش اما خودخواهی شدید در چند صحنه بود.تیمی بازی کند، عالیست!

دمی میچل(نمره ندارد):به اندازه کافی در بازی حضور نداشت.

ذخیره استفاده نشده :اسکات مک تامینای

چینش نظرات بر اساس:   جدیدترین | قدیمی‌ترین | محبوب‌ترین
Behnam Torabi
مدیر
۲۵ تیر, ۹۶ ۲۰:۳۴

ویرایش میکنی تیک ارسال در کانالو بردار الان مطلبت دو بار اومد تو کانال سهراب جان

Behnam Torabi
مدیر
۲۵ تیر, ۹۶ ۲۰:۲۸

واقعا مطلب مفیدی بود مرسی از سهراب

Arsam United
کاربر
Arsam United
۲۵ تیر, ۹۶ ۲۰:۲۴

سیستم سه دفاعه،هدف ما نخواهد بود: در فصل قبل در یکی دو بازی این سیستم اجرا شد(مقابل روستوف مخصوصاً) ، اما مشخصاً این سیستم با توجه به حضور شش مدافع و ده هافبک و چهار مهاجم چیده شده بود تا به همه بازی برسد، طبیعتاً مشخصست که ترجیح ژوزه، سیستم ۴-۲-۳-۱ همیشگی هست.
چرا ؟ خود جوزه گفته این فصل بیشتر از این سیستم استفاده میکنیم
فلینی(*): بسیار ضعیف و کم اثر در جریان بازی.
فلینی گل زد و خوب نمره اش باید بیشتر باشه

wpDiscuz