پایگاه هواداران منچستریونایتد

مرجع اخبار منچستریونایتد

گزارش میان فصل ۲۰۱۶/۱۷ – بخش دوم

نویسنده:  alirezapunisher  (165) تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۵ دسته: تحلیل ,رقابت ها ,عناوین خبری ,مقاله ۹۸
پایگاه هواداران منچستر یونایتد - گزارش میان فصل ۲۰۱۶/۱۷ - بخش دوم

گزارش میان فصل ۲۰۱۶/۱۷ – بخش دوم

پایگاه هواداران منچستر یونایتد – در یادداشتی به بررسی عملکرد تیم، سرمربی و بازیکنان در نیم فصل ابتدایی فصل ۲۰۱۶/۱۷ پرداخته شد که می توانید در این لینک آن را مطالعه فرمایید. در ادامه مابقی بازیکنان، مورد بررسی قرار می گیرد.

خوان ماتا:

او به عنوان خلاق ترین بازیکن یونایتد شناخته می شود، برخی اوقات او ضرب آهنگ بازی و خلاقیت تیم را در پست شماره ۱۰، جاییکه مورد علاقه و پست اصلی اوست، حفظ و تنظیم می نماید. تغییر شیوه و شکل بازی از ۱-۳-۲-۴ به سیستم سه مهاجمه توسط مورینیو نه برای خوان ماتا اتفاق خوشایندی بود و نه باعث حضور مداوم هنریک مخیتاریان در ترکیب تیم شد. ماتا تا به انتهای فصل می تواند نقشی اساسی در تیم داشته و در یکی از بهترین عملکردهایش، کمک بسیاری به تیم بکند؛ در هر صورت، حضور او در ترکیب مورینیو روز به روز کم رنگ تر می شود. (۲۴ بازی، ۴ پاس گل، ۶ گل)

نمره: ۸ از ۱۰

پل پوگبا:

نگذارید که نظرهای منفی، شما را گمراه کند؛ پوگبا بازیکنی خارق العاده است و هر هفته این عمکلرد فوق العاده را بهبود می بخشد. انتظارات زیادی از او وجود دارد و او به دنبال نشان دادن خود در بهترین حالت است. احتمالاً بهترین تصمیم مورینیو برای تیم و بازیکنان، ساخت ترکیب تیم بر مبنای این بازیکن ۲۳ ساله است. او هم اکنون نیز بازی را تحت کنترل خود دارد؛ خبری خوب برای باشگاه و خبری بد برای رقیبان. (۲۶ بازی، ۴ پاس گل، ۶ گل)

نمره: ۹ از ۱۰

آندر هررا:

احتمالا علت بازی ندادن هفتگی فن خال به این هافبک اهل باسک، یک داستان جنایی باشد، همیشه نوعی سرسختی و تمایل به تکل زنی و درگیری و داشتن پاس های خلاقانه در بازی هررا وجود داشته، به طوریکه همین شواهد توانست حکم تجدید نظر را زیر نظر مورینیو به دست آورد. هررا چه در پست ۸ و چه در پست ۶ به یک بازیکن برجسته برای سرمربی پرتغالی تبدیل شده است؛ او تعادل را به تیم تزریق و پوگبا را آزاد کرده تا در مناطق هجومی تر بازی کند. فن خال تاوان این اشتباه را پرداخت، اما مورینیو مزد اعتماد به وی را دریافت کرد. (۲۴ بازی، ۶ پاس گل، ۱ گل)

نمره: ۸ از ۱۰

پایگاه هواداران منچستر یونایتد - گزارش میان فصل ۲۰۱۶/۱۷ - بخش دوم - هررا

جسی لینگارد:

این بازیکن اهل منچستر، فردی مهم در ترکیب یونایتد محسوب می شود؛ نرخ تلاش چشم گیر، قوه ی درک تاکتیکی بالا و میل شدید برای شوت های دیدنی، از مهم ترین خصوصیات وی به شمار می رود. گاهی اوقات به نظر استعدادهایش را گم کرده است، اما با این وجود سزاوار حضور در ترکیب تیم می باشد. عدم آرامش در برابر دروازه ی حریفان، نقطه ضعف اصلی او به شمار می رود که برخلاف دیگر بازیکنان، زیر نظر مورینیو بهبود نیافته است. با وجود قرارگیری خوان ماتا و هنریک مخیتاریان، جلوتر از او در سلسله مراتب حضور در ترکیب به عنوان یار هجومی سمت راست، در ادامه ی این فصل فرصت های زیادی برای لینگارد وجود خواهد داشت. (۱۷ بازی، ۳ پاس گل، ۳ گل)

نمره: ۶ از ۱۰

مایکل کریک:

مورینیو با خود چه فکری کرده بود که این بازیکن ارزشمند را در دو ماه اول، بیرون از ترکیب قرار داده بود؟ آرامش کریک، توانایی بازیابی توپ و درک دفاعی وی برای یونایتد مهم و حیاتی است. حضور مجدد کریک در ترکیب باعث آزادی عمل بیشتر پوگبا و حضور در مناطق جلوتر زمین شده است. زمان زیادی طول کشید، اما در نهایت مورینیو او را به ترکیب بازگرداند. او با پیشنهاد تمدید یکساله ی قرارداد خود مواجه است. در صورت بازنشستگی وی، یونایتد چگونه با این موضوع برخورد می کند؟ (۱۶ بازی، ۱ پاس گل، ۱ گل)

نمره: ۷ از ۱۰

مروانه فلینی:

چهارمین فصل حضور او در اولدترافورد می گذرد، اما هنوز او با حضور در ترکیب تیم و قرارگیری در تاریخ یونایتد بیگانه است. او نه دفاع خوبی است و نه مهاجمی کارآمد؛ قدرت مالکیت پایین و ضعف پذیرش مسئولیت های تاکتیکی از نقاط ضعف بارز وی به شمار می رود. با این وجود، مورینیو مانند مویس و فن خال، محسور تصور سحرآمیز وی شده است: تصور بالاترین سطح عملکردی در خط هافبک، خوب بودن او در هوا و تهدید در حملات! او هیچ یک از این ویژگی ها را ندارد. (۲۰ بازی، ۰ پاس گل، ۰ گل)

نمره: ۵ از ۱۰

مورگان اشنیدرلین:

توسط مورینیو بیرون گذاشته شد؛ به نظر می رسد که راهی اورتون شود. این بازیکن خواهان بسیاری دارد، اما نتوانست که خود را با استانداردهای معمول یونایتد منطبق سازد. بدبختی اشنیدرلین در آن است که فن خال او را در رده ی هافبک های دفاعی قرار داده بود. او هافبک دفاعی نیست، در حقیقت او باید با هررا و پوگبا برای حضور در ترکیب اصلی بجنگد. (۸ بازی، ۰ پاس گل، ۰ گل)

نمره: ۳ از ۱۰

باستین شواین اشتایگر:

اکنون ۵ سال از دوران اوج او می گذرد و برخی اوقات در فصل گذشته کمی از آن مشاهده شد. با این حال او رهبری طبیعی است و در تماس با توپ، کلاس بالایی دارد. زمان زیادی طول نکشید که مورینیو بفهمد، کاپیتان سابق بایرن مونیخ دیگر در ترکیب یونایتد جایگاهی ندارد. قطعاً در زمستان باشگاه را ترک خواهد کرد. (۲ بازی، ۰ پاس گل، ۰ گل)

نمره: ۲ از ۱۰

پایگاه هواداران منچستر یونایتد - گزارش میان فصل ۲۰۱۶/۱۷ - بخش دوم - باستین

اشلی یانگ:

او نقش کمتری در این فصل داشته است، تنها به عنوان یار تعویضی از روی نیمکت یا در جام های حذفی به عنوان یار جانشین در دفاع های کناری به کار گرفته شده است. این بازیکن توسط فن خال بازیابی شد و به لطف تمدید قرارداد تا سال ۲۰۱۸ در باشگاه می ماند و هفته ای بیش از ۱۰۰ هزار پوند دریافت می کند. تجارتی سودمند، اگر متوجه شوید! (۹ بازی، ۰ پاس گل، ۰ گل)

نمره: ۳ از ۱۰

ممفیس دپای:

او با هیاهوی بسیار، برچسب قیمتی بزرگ و یک دنیا توجه به یونایتد آمد. دیری نپایید؛ او مانند ماهی بزرگ در برکه ای کوچک بود (یعنی فردی که برای عده ای محدود یا جمعی کوچک مهم و بزرگ است)، نتوانست مفهوم بازیکن یونایتد بودن را درک کند. استعداد خام او هیچگاه تصفیه نشد و مورینیو زمان خود را بیهوده، برای بازی دادن به وی تلف نکرد. علی رغم همه ی فرصت های از دست رفته، بهتر است که از این باشگاه برود. (۸ بازی، ۰ پاس گل، ۰ گل)

نمره: ۱ از ۱۰

آنتونی مارسیال:

زمان زیادی صرف شد تا بالأخره استعداد وی در این فصل شکوفا شود؛ پس از مشکلات شخصی، گذراندن تابستان با تیم ملی فرانسه و یک سرمربی با توقعات بالا و داشتن استانداردهایی مُتقَن برای بازیکن، و درخواست عقب تر بازی کردن بازیکن. نشانه هایی از بازگشت مارسیال سابق وجود دارد؛ البته باید برای حضور در سمت چپ هجومی در ترکیب تیم بجنگند. (۱۹ بازی، ۳ پاس گل، ۶ گل)

نمره: ۶ از ۱۰

هنریک مخیتاریان:

آیا صبر کردن برای وی می ارزید؟ مورینیو برای بیرون گذاشتن این بازیکن ارمنی با وجود تمامی انتقادات در ۴ ماه ابتدایی و متزلزل ورودش به باشگاه، اعتبار بسیاری برای خود کسب کرد. حال همه ی این اتفاقات قابل بخشش است. مخیتاریان بدون شک در نیم فصل دوم خوشحال تر خواهد بود، او می تواند با استفاده از سرعت خود در یک سوم هجومی و عبور از مدافعان حریف عملکردی مؤثرتر و نقشی اساسی در ترکیب فعلی تیم داشته باشد. گل ضربه عقرب وی برابر ساندرلند برای مدت ها در اذهان باقی خواهد ماند. (۱۵ بازی، ۲ پاس گل، ۳ گل)

نمره: ۸ از ۱۰

مارکوس رشفورد:

این نوجوان در کمتر از یک سال گذشته به بازیکنی اصلی در ترکیب تیم تبدیل گشته است. اولین بار به ضرورت زیر نظر فن خال به تیم اصلی فراخوانده شد و پس از آن به لیاقت در تیم باقی ماند؛ به همین ترتیب او توانست ۸ گل به ثمر برساند و به تیم انگلستان برای مسابقات یورو ۲۰۱۶ فراخوانده شود. فصل دوم این بازیکن منچستری الاصل با چالش های زیادی همراه است؛ حضور طولانی مدت او در سمت چپ، بازی و اعتماد به نفس او را تحت تأثیر قرار داده است. ممکن است در جام های حذفی به وی بازی برسد؛ اما باید بپذیرد که خیلی زود نمی تواند زلاتان را از ترکیب تیم بیرون بیاندازد! (۲۵ بازی، ۲ پاس گل، ۶ گل)

نمره: ۶ از ۱۰

پایگاه هواداران منچستر یونایتد - گزارش میان فصل ۲۰۱۶/۱۷ - بخش دوم - رشفورد

زلاتان ایبراهیموویچ:

زلاتان بیشتر فصل را “زلاتانی” طی کرد. در زمین او محافظه کارانه حرکت می کند تا لحظه ای مطلوب به دست آورد؛ تمایل شدید او به حضور در عمق دفاع حریف، به لطف تغییر سیستم مورینیو به دست آمده است. با وجود دوره ای طلسم شده در پائیز، او ۱۸ گل در تمامی رقابت ها به ثمر رسانده است. برای یک فرد مسن، آماری بد نیست. همچنین وی یک رهبر ذاتی در ترکیب تیم بوده که بسیاری از فشارها بروی تیم را کاهش می دهد. او برای قهرمان شدن و بازگشت به لیگ قهرمانان بسیار حیاتی است. (۲۸ بازی، ۶ پاس گل، ۱۸ گل)

نمره: ۸ از ۱۰

وین رونی:

پارسال همین موقع بحث در مورد کاپیتان تیم این بود: “بهترین جا برای او، روی نیمکت تیم است.

دیگر تملق های مویس یا “امتیازات ویژه ی” فن خال برای او وجود ندارد؛ مورینیو تصمیمی منطقی گرفت و رونی را از ترکیب بیرون گذاشت، بدین ترتیب تیم آماده ی پذیرایی از نقطه ی کانونی دیگری (پل پوگبا) بود و در غیاب کاپیتان به راه خود ادامه داد. تمام عملکردهای این فصل رونی ضعیف نبوده است و توانسته تعداد زیادی پاس گل فراهم کند. اگر این بازیکن اهل بندر لیورپول بتواند خود را به عنوان گزینه ی چرخشی یا فردی انرژی دهنده از روی نیمکت معرفی کند؛ آنگاه مخرب ترین میراث مویس توجیه پذیر خواهد بود: “حقوق سالانه ی ۱۳ میلیون پوندی وین رونی” (۲۳ بازی، ۱۰ پاس گل، ۴ گل)

نمره: ۶ از ۱۰

http://mehrabane.irhttp://www.primashop.ir/index.php?route=product/category&path=172_99_109http://estadiom.ir/
چینش نظرات بر اساس:   جدیدترین | قدیمی‌ترین | محبوب‌ترین
AFG man.u
کاربر
۲۲ دی, ۹۵ ۰۱:۳۱

و اما این پوگبا بنده خدا چقد بد شانسه این چندمین تیرکش بود

Aidin.Utd
کاربر
Aidin.Utd
۲۲ دی, ۹۵ ۰۱:۳۰

پوگبا هم باید صابونشو عوض کنه D

AFG man.u
کاربر
۲۲ دی, ۹۵ ۰۱:۲۷

تبریک،عشقه منه این ماتا lovee

ali .....manutd
کاربر
ali .....manutd
۲۲ دی, ۹۵ ۰۱:۲۷

کاپیتان درخت اسطوره خلاص rolling

اسماعیل هستم
مهمان
اسماعیل هستم
۲۲ دی, ۹۵ ۰۱:۲۶

فلینی بازی لیورپول فیکسه و گل هم میزنه حالا ببینید rolling

sir matt busby
کاربر
sir matt busby
۲۲ دی, ۹۵ ۰۱:۲۶

مروان شما چرا با این حالت

اسماعیل هستم
مهمان
اسماعیل هستم
۲۲ دی, ۹۵ ۰۱:۲۵

تبریک بچه ها

AFG man.u
کاربر
۲۲ دی, ۹۵ ۰۱:۲۵

خدا رحم کنه درخت جلو لیور فیکس نباشه

a.t
کاربر
a.t
۲۲ دی, ۹۵ ۰۱:۲۳

دوستان تبریک
ولی گل درخت حرام بود؟!

sajjad
نویسنده
۲۲ دی, ۹۵ ۰۱:۲۲

حال کنین فلینی چه میکنه بهترین هافبک تاریخ بشریت… نبینم چیزی بگین بهش sun rolling D

اسماعیل هستم
مهمان
اسماعیل هستم
۲۲ دی, ۹۵ ۰۱:۲۶

rolling

sir matt busby
کاربر
sir matt busby
۲۲ دی, ۹۵ ۰۱:۲۱

گفتم یکی دیگه ولی راضی ب زحمت آقا فلینی نبودم

sir matt busby
کاربر
sir matt busby
۲۲ دی, ۹۵ ۰۱:۲۰

یعنی باور کنیم؟

Aidin.Utd
کاربر
Aidin.Utd
۲۲ دی, ۹۵ ۰۱:۱۸

خدایا این چه عذابی بود نازل کردی rolling
ولی دمش گرم

Ahmadreza96
کاربر
Ahmadreza96
۲۲ دی, ۹۵ ۰۱:۱۷

فليني straight

اسماعیل هستم
مهمان
اسماعیل هستم
۲۲ دی, ۹۵ ۰۱:۱۶

وای فلینی تا اخر فصل فیکسه دیگ

sir matt busby
کاربر
sir matt busby
۲۲ دی, ۹۵ ۰۱:۱۲

یکی دیگه بزنید

sir matt busby
کاربر
sir matt busby
۲۲ دی, ۹۵ ۰۱:۱۱

بازم این مردک متلک گفت

Aidin.Utd
کاربر
Aidin.Utd
۲۲ دی, ۹۵ ۰۱:۱۲

صدای تلویزیون رو کم کن .. اصن ولوم بذار رو صفر .. تصویر مهمه

sir matt busby
کاربر
sir matt busby
۲۲ دی, ۹۵ ۰۱:۲۱

مرسی از دلداریت

sir matt busby
کاربر
sir matt busby
۲۲ دی, ۹۵ ۰۱:۰۷

بچه ها آیه الکرسی بخونید مصیبت داره میاد

Ahmadreza96
کاربر
Ahmadreza96
۲۲ دی, ۹۵ ۰۱:۰۷

خدايا خودت رحم كن فليني رو كنترل كن

wpDiscuz