کنفرانس مطبوعاتی مورینیو پیش از بازی با استوک سیتی

کنفرانس مطبوعاتی مورینیو پیش از بازی با استوک سیتی

پایگاه هواداران منچستریونایتد - اخرین اخبار از مصدومان و محرومان تیم از زبان مورینیو

کنفرانس مطبوعاتی مورینیو پیش از بازی با استوک سیتی

پایگاه هواداران منچستریونایتد – مثل همیشه با پوشش اختصاصی کنفرانس خبری ژوزه مورینیو در خدمت شما دوستان هستیم.

هیچ چیز در مورد تیم استوک سیتی تغییر نکرده است

مورینیو فکر میکند اخراج سرمربی تیم استوک سیتی هیچ تاثیری روی این تیم برای آماده سازی جهت بازی مقابل منچستریونایتد نداشته است:

من از اتفاقاتی که درون باشگاه آنها رخ داده خبر ندارم اما از بیرون،فکر میکنم مارک(هیوز)کیفیت بسیار بالایی برای پست سرمربیگری در استوک داشت.اما فکر نمیکنم اخراج او برای بازیکنان این تیم شرایط سختی را بوجود آورده باشد.احتمالا آنها مثل همیشه تمرین کرده و خود را آماده ی این بازی نموده اند.

آیا کسی این ماه تیم را ترک خواهد کرد؟

جیمز ویلسون و دمی میشل به صورت قرضی تیم را ترک کردند و صحبت هایی مبنی بر قرض دادن اکسل توانزبه شنیده میشود اما مورینیو میگوید برای تصمیم گیری در این رابطه تا آخر ماه صبر خواهند کرد.

توانزبه بازیکن بسیار خوبیست که اینجا زیاد فرصت بازی کردن پیدا نمیکند.ما مقداری ترس داریم که به دلیل مصدومیت ها به او نیاز پیدا کنیم.اریک بایی مصدوم است و امکان دارد بازیکنان دیگر هم مصدوم شوند بنابراین برای تصمیم گیری در مورد او تا آخر پنجره ی نقل و انتقالات زمستانی صبر خواهیم کرد.اگر در انتهای این ماه بازیکن جدیدی مصدوم نشود و اریک بایی به تمرینات بازگردد یا به بازگشت نزدیک باشد،آنوقت است که ما توانزبه را به صورت قرضی به تیم دیگری خواهیم فرستاد تا فصل بعد نزد ما بازگردد زیرا ما واقعا سبک بازی او را دوست داریم.

خبر های جدید در مورد ابراهیموویچ

زلاتان مصدوم است و از شرایطش رضایت ندارد.او با پزشکان دیگر مشورت کرد و ما همگی تصمیم گرفتیم درمان او را متوقف کنیم.او مانند یک ببر جنگید و به ترکیب تیم بازگشت.در برخی بازی ها از دقیقه ۶۰ و در برخی دیگر از دقیقه ۴۵ به بازی رفت اما احساس خوبی نداشت.وقتی که او کاملا احساس خوبی داشته باشد،به تمرینات باز خواهد گشت.زمان بازگشت او انتهای ماه ژانویه بود بنابراین بیایید امیدوار باشیم که او بهبود یابد.

شایعات مربوط به سانچز

الکسیس سانچز در روزهای اخیر به منچستریونایتد لینک شده است اما مورینیو صحبت در مورد این بازیکن شیلیایی را درست نمیداند.

من فکر میکنم این کار درستی نیست که در مورد بازیکنان تیمهای دیگر صحبت کنیم.اگر کسی در مورد بازیکنان من صحبت کند و بگوید علاقه ای نسبت به امضای قرارداد با آنها دارد من ناراحت خواهم شد.سانچز بازیکن آرسنال است.

خبرنگاران سوالات بیشتری در مورد سانچز پرسیدند

در کل،باید بگوییم که من خودم قبلا به شما اعلام کردم که مالکان منچستریونایتد علاقه ی چندانی به امضای قرارداد با بازیکنان جدید در ماه ژانویه ندارند.ما عقیده نداریم که باید بازیکنی را به خدمت بگیریم فقط برای اینکه کاری کرده باشیم.ما فقط معتقدیم در دنیای فوتبال اگر شما شانس امضای قرارداد با بعضی بازیکنان را دارید،باید برای آنها تلاش کنید و فرقی نمیکند که در چه ماهی هستید.اما در مورد الکسیس سانچز،من چیزی نمیگویم.تنها چیزی که در مورد او میگویم،صحبتیست که همه آن را به زبان می آورند و من نیز به آن معتقدم:”الکسیس سانچز یک پدیده است”

پاسخ دادن به صحبت های کونته

از مورینیو در مورد آنتونیو کونته سرمربی چلسی هم سوال شد که این هفته مورینیو را “شخصی کوچک”توصیف کرده بود.مورینیو پاسخ داد:

وقتی کسی به دیگری ناسزا میگوید،شما انتظار دارید شخص مقابل پاسخ او را بدهد یا اینکه سکوت کند.بار اولی که او به من ناسزا گفت،من هم جوابش را دادم و فکر میکنم جواب من درست به هدف خورد و حسابی باعث ناراحتی او شد.اما برای بار دوم است که به من توهین کرده و من رویه ی خود را تغییر میدهم و سکوت میکنم و این یعنی پایان داستان.

تمرینات در تعطیلات آخر این هفته نیز ادامه خواهند داشت

مورینیو از اینکه بازی دوشنبه شب برگزار خواهد شد بسیار خرسند است زیرا میتواند بیشتر با تیم خود کار کند.او اعلام کرده در روز شنبه هم یک جلسه ی تمرینی در کمپ تمرینی Aon برگزار خواهد کرد.

ما همه خوشحالیم زیرا برنامه ریزی بازیها به ما زمان بیشتری میدهد و ما همه فردا هم اینجا خواهیم بود و تمرین خواهیم کرد.

در مورد کمپ دوبی

وقتی از مورینیو در مورد کمپ دوبی و آب و هوای آنجا سوال شد او اینگونه پاسخ داد:

همه چیز خیلی خوب بود.امکانات باورنکردنی،تجهیزات فوتبال آنجا از هر باشگاهی در دنیا بهتر است.شرایط بسیار خوبی برای کار کردن داشتیم.هوا هم واقعا عالی بود.ما سه روز تمرینی بسیار خوب را در آنجا گذراندیم و من معتقدم این سفر سطح ما را بسیار ارتقا خواهد داد.

 

چینش نظرات بر اساس:   جدیدترین | قدیمی‌ترین | محبوب‌ترین
حسین یونایتد
نویسنده

خوزه در مورد سانچز مثل بقیه مربی ها خوب صحبت کرد و اصل حرفش رو هم زد! خوزه سانچز رو پدیده خوند تا نظرش رو کامل به گوش سانچز رسونده باشه و اون هم بدونه، نظر خوزه و جایگاهش در من یو چیه! مثل همیشه خوزه هوشمندانه و با سیاست درست رفتار کرد!

یوسین بولت
کاربر

لایک…

wpDiscuz