تیری آنری:پوگبا همانند کانته نیست

تیری آنری:پوگبا همانند کانته نیست

- ‎دراخبار عمومی باشگاه, عناوین خبری, مصاحبه
۲
پایگاه هواداران منچستریونایتد - تیری آنری:پوگبا همانند کانته نیست

تیری آنری:پوگبا همانند کانته نیست

پایگاه هواداران منچستریونایتد – به نظر میرسد بحث بر سر موقعیت بازی پوگبا در زمین همچنان ادامه دارد و این بار تیری آنری هم وطن پوگبا در مورد این بازیکن به صحبت پرداخته است:

من فکر نمیکنم که او بتواند نقش یک هافبک دفاعی توپ نگه دار را بازی کند.من فکر نمیکردم که خودم یک وینگر باشم اما به بارسلونا رفتم و آنها از من خواستند که در نقش وینگر بازی کنم.مورینیو نیز اکنون دقیقا در حال انجام دادن چنین کاریست.اما آیا او میتواند نقشی همانند زمان بازی در یوونتوس یا بازی مقابل اورتون را یفا کند؟در یوونتوس آنها زیاد به بازی پوگبا در میانه ی میدان میدان اعتماد نداشتند،بنابراین او را در کناره ها بازی میدادند.بنابرای در چنین موقعیتی،وقتی او صاحب توپ میشود میتواند کارهای خارق العاده ای برای تیمش انجام دهد.

آیا او میتواند برای تیمش موثر باشد؟بله قطعا.اما آیا او همانند انگولو کانته است؟قطعا خیر.کانته خطر را حس میکند و میداند توپ به کدام سمت خواهد رفت.این در DNA اوست.

پوگبا چیزهای بیشتری در DNA خود دارد.او خلاقیت دارد و ما این فاکتور مهم را در بازی مقابل اورتون مشاهده کردیم.

پوگبا در مصاحبه ای با Sky Sports در آپریل ۲۰۱۷ در مورد کانته گفته بود:

من شنیده ام که کانته هافبک طراز اولیست.بله من هم با این موضوع موافقم.اما او گل های زیادی به ثمر نمیرساند.درست است؟اما دیگران در مورد این موضوع صحبت نمیکنند.آنها در مورد عملکردش در زمین صحبت میکنند که توپ را میگیرد،پاس میدهد و بازیسازی میکند.من هم سعی میکنم تمامی این کارها را انجام دهم.

من گلهای بیشتری نسبت به کانته به ثمر میرسانم اما آنها همچنان میگویند کانته فلان کار را کرد،…!آنها فقط در مورد نقل و انتقالات و ارقام پرداختی صحبت میکنند.چیزی که من میخواهم بگویم این است که بابت یک انسان معمولی،۱۰۰ میلیون یورو پرداخت نمیگردد.

چینش نظرات بر اساس:   جدیدترین | قدیمی‌ترین | محبوب‌ترین
hamedMarshall
کاربر

والا همین این فهمیدن جز خوزه

ARZ
نویسنده

اگر تیم به سیستم ۳-۳-۴ بره و سه نفر هافبک شامل پوگبا/ماتیچ/هررا(مک تامینی) باشند
و سه نفر جلو از بین نیروهای هجومی انتخاب بشوند؛ راه حل برون رفت (حداقل موقت) از این وضعیت بازی هست
راه دیگه که به ذهنم میرسه بازی با دو مهاجم هست
یعنی ۲-۲-۲-۴
در این حالت سانچز و لوکاکو (یا جانشینانشون مثلا رشفورد یا مارسیال) در نوک قرار بگیرند؛ دو نفر وینگ مثلا مارسیال و ماتا و دو نفر میانه زمین مثلا پوگبا و ماتیچ باشند
در این صورت بسیاری از ایرادات بازی مارسیال در راست و سانچز در چپ، درست میشه
نکته ای که هست عدم حضور هررا در مسابقات این فصل هست؛ هررا باید در تیم حضور داشته باشه و با دوندگی خودش جهت پوشش فضاهای خالی جلوی دفاع به تیم کمک کنه
بی تعارف بگم، ماتیچ دوندگی نداره و این دوندگی را هررا میتواند جبران کند
و نکته اخر: حضور اسمال در زمین اشتباه محض هست باید در خط دفاع به زوج روخو-جونز اعتماد کنه و نتیجه اش را خواهد دید (البته در هوا به مشکل میخوریم که خوب؛ اسمال هم انچنان کمکی نمیکنه در هوا! pain )

wpDiscuz