اخبار باشگاهاسلایدربازیکناننقل و انتقالات

باشگاه در مورد لیندلوف و مگوایر تصمیم گیری خواهد کرد ، شاید خروج

خروج برخی بازیکنان فعلی از منچستریونایتد در این تابستان به همان اندازه مهم است که چهره‌های جدید وارد تیم شوند .

پایگاه هواداران باشگاه منچستریونایتد – پس از یک فصل پیشرفت در اولین فصل مربیگری اریک تن هاخ در باشگاه، این مرد هلندی آرزوهای بزرگی دارد تا یونایتد را در دوره بعدی به سطح های بالاتر و جام قهرمانی برساند .

آنها در این فصل به جمع چهار تیم برتر دست یافتند و در نتیجه لیگ قهرمانان اروپا برای فصل بعد تضمین شد و به انتظار شش ساله خود برای کسب جام پایان دادند و در ماه فوریه قهرمان کارابائو کاپ شدند.

اگرچه هر دوی این دستاوردها گام هایی در مسیر درست بودند، تن هاخ هرگز نمیخواهد که موفقیت ها به همین جا محدود شود . او می داند که هنوز باید کارهای زیادی در پشت صحنه و در زمین انجام شود تا آنها را به افتخارات بیشتری برساند.

یونایتد جاه‌طلبی‌هایی برای تقویت تیم خود در تابستان امسال دارد، به‌علاوه جذب یک هافبک میانی و یک مهاجم کلاس جهانی به عنوان ماموریت‌های اصلی آنها شناخته شده است.

یونایتد در این فصل فاقد یک مهاجم هدف کامل در انتهای زمین بود و به شدت نیاز به آوردن شماره 9 دارد که بتواند برای تحویل منظم توپ به او به آن تکیه کند.

اما حتی با وجود اینکه جذب چهره‌های جدید در تابستان برای هواداران هیجان‌انگیزترین بخش تابستانی هر تیم خواهد بود ، تن هاخ می‌داند که یونایتد باید هم معقولانه و هم استراتژیک عمل کند و بازیکنانی از تیم را که دیگر نیازی به آنها نیست، کنار بگذارد.

همانطور که در ماه آوریل توسط منچستر ایونینگ نیوز گزارش شد ، تن هاخ می خواهد که باشگاه در هنگام نظارت بر پاکسازی بی رحم باشد .

قرمزها در زمینه فروش بازیکنان در زمان مناسب سابقه ضعیفی دارند و این چیزی است که آنها نمی توانند در تابستان امسال دوباره مرتکب اشتباهات گذشته خود شوند .

تعدادی از اعضای تیم هیچ آینده ای در اولدترافورد ندارند ، مطمئناً نه به عنوان بازیکنان اصلی، و به نفع همه است که روابط خود را قطع کنند، هم به خاطر باشگاه و هم به خاطر بازیکنان مورد نظر.

و یکی از بزرگ‌ترین بخش‌های تیم که باید در آن تصمیم گیری قاطع شود، دفاع میانی است.

رافائل واران و لیساندرو مارتینز خود را به عنوان گزینه اول تن هاخ در قلب دفاع تثبیت کرده اند ، به این معنی که کاپیتان هری مگوایر و ویکتور لیندلوف در طول فصل به اندازه ای که می خواستند بازی نکرده اند. در چند هفته پایانی به دلیل مصدومیت های مارتینز کمی به آن ها بازی رسید .

لیندلوف در زمان مصدومیت مارتینز انتخاب بعدی تن هاخ بود و مگوار تبدیل به نیمکت نشین مطلق شده بود ، به این معنی که وقتی هر چهار نفر در دسترس بودند ، مگوایر گزینه آخر تن هاخ بوده است ، حتی لوک شاو در دفاع میانی و به جای مگوایر استفاده می شده .

برای این که مگوایر به روزهای خوب گذشته بازگردد باید در تابستان به فکر تیم جدید باشد .

 

وحید فدایی

وحید فدایی هستم 35 ساله از اصفهان امیدوارم از سایت راضی باشید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا