اخبار باشگاهاسلایدر

تماس گلیزرها با ناصرالخلیفی

به گزارش اتلتیک ، گلیزرها با ناصر الخلیفی تماس گرفتند تا شیخ جاسم بن حمد آل ثانی را متقاعد کنند که پیشنهاد خود را برای خرید منچستریونایتد افزایش دهد .

پایگاه هواداران باشگاه منچستریونایتد – تیم پیشنهادی رئیس بانک اسلامی قطر در ابتدا با رئیس باشگاه پاری سن ژرمن برای مشاوره در مورد ارزش گذاری باشگاه مشورت کرد.

گلیزرها اعلام کردند که 6.4 میلیارد پوند برای شیاطین سرخ می خواهند. رئیس باشگاه پاری سن ژرمن نقش مشاوره ای را برای پیشنهاد شیخ جاسم ایفا می کرد.

او با گروه گلیزر و راین ملاقات کرده است تا در مورد پیشنهاد خرید منچستریونایتد صحبت کند.

شیخ جاسم در اوایل این هفته پنجمین پیشنهاد خود به ارزش 5 میلیارد پوند را برای 100 درصد سهام شیاطین سرخ به گلیزر ارائه کرد.

در یک تغییر جدید، یک گزارش جدید ادعا می کند که اگر ضرب الاجل امروز تمام شود، او به علاقه خود به منچستریونایتد پایان نخواهد داد.

دخالت ناصر الخلیفی در این مذاکرات همانطور که انتظار می رفت باعث ایجاد اعتراض هایی در لیگ برتر شده است .

بسیاری از مالکان باشگاه نگران این هستند که منچستریونایتد تحت مالکیت ایالتی قرار گیرد.

شیخ جاسم علیرغم اینکه فرزند نخست وزیر سابق قطر است ، به طور خصوصی برای این باشگاه پیشنهاد می دهد.

او در حال تامین مالی پیشنهادی برای خرید شیاطین سرخ از طریق بنیاد Nine Two خود است و تاکید کرده است که کشور قطر در این امر دخالتی ندارد.

منچسترسیتی و نیوکاسل یونایتد در پایان فصل توانستند در بین 4 تیم بالای جدول قرار بگیرند و انتظار می‌رود که در آینده رقابت‌های بزرگی برای قهرمانی داشته باشند.

این دو باشگاه متعلق به قطر و عربستان سعودی هستند و پیوستن منچستریونایتد به آنها باعث می‌شود دیگر باشگاه‌ها برای رسیدن به آنها با مشکل مواجه شوند.

وحید فدایی

وحید فدایی هستم 35 ساله از اصفهان امیدوارم از سایت راضی باشید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا