اخبار باشگاهاسلایدرمصاحبهنقل و انتقالات

سام آلردایس : تن هاخ برای قهرمانی فصل بعد به دو بازیکن نیاز دارد

سم آلردایس سرمربی سابق لیدزیونایتد معتقد است که با جذب دو بازیکن پیشنهادی وی در نقل و انتقالات تابستانی تیم تن هاخ برای فصل بعد شانس زیادی برای قهرمانی خواهد داشت .

هواداران باشگاه منچستریونایتد – شیاطین سرخ یک فصل عالی را تحت هدایت مرد هلندی پشت سر گذاشته اند و این شانس را دارند تا دومین جام را در روز شنبه کسب کنند.

منچستر سیتی حرف تیم تن هاخ برای قهرمانی در جام حذفی است .

برای یونایتد، پیروزی در ومبلی به معنای اولین قهرمانی در جام حذفی پس از سال 2016 است که آنها کریستال پالاس را شکست دادند.

مهمتر از آن، این دومین قهرمانی خواهد بود زیرا در ماه فوریه جام اتحادیه نیز توسط یونایتد کسب شد .

و با حضور در لیگ قهرمانان اروپا فصل بعد ، هواداران یونایتد بسیار از پیشرفت تیم خوشحال هستند .

در واقع، اکنون امیدها برای ساخت یک تیم موفق تر در سال 2023/24 در حال افزایش است. تن هاگ در تابستان امسال با شروع مرحله دوم برنامه بازسازی خود، بودجه بیشتری را خرج خواهد کرد.

 

برای این منظور، تن هاگ برای حداقل سه خرید در این تابستان تلاش می کند. به طور قابل پیش بینی، تعدادی از اهداف بالقوه با حرکت مرتبط هستند.

با این حال، تن هاگ بازیکنانی را که می‌خواهد به خدمت بگیرد، در ذهن خود می‌شناسد و او امیدوار است که فشار را بر تیم سیتی که فصل آینده برای کسب چهارمین عنوان قهرمانی متوالی تلاش خواهد کرد، افزایش دهد.

آلاردایس به منچستریونایتد پیشنهاد داد  رایس و کین را به خدمت بگیرد .

با این حال، آلاردایس معتقد است که یونایتد تنها به دو خرید بزرگ نیاز دارد تا بتواند قهرمان لیگ برتر شود.

اما آلاردایس بر این باور است که جذب هری کین و دکلن رایس – که به نظر می رسد هر دوی آنها در تابستان امسال جابه جا می شوند – می تواند یونایتد را در مسیر قهرمانی به سمت جلو حرکت دهد.

او گفت: “من کاملاً فکر می کنم که اگر منچستریونایتد دکلان رایس و هری کین را به خدمت بگیرد ، می توانند بعد از سیتی دومین شانس قهرمانی لیگ برتر باشند.”

من در این فصل بازی های دکلان رایس را در وستهام دیدم. به ندرت پیش می آید که بازیکنی را ببینید که مثل او در پست هافبک میانی درخشان باشد .

او یک هافبک تمام عیار است،او همه چیز است. او یک پاسور است و باکس به باکس بازی می کند، البته هواداران ممکن است بگویند او آنقدر گل نمی زند که 100 میلیون پوند ارزش داشته باشد. اما آنچه که او می تواند به تیم بیاورد، منچستریونایتد را را در بخش میان زمین کامل خواهد کرد .

اگر هری کین و دکلن رایس هر دو راهی منچستریونایتد شوند ، آنها برای رتبه های یک و دو در لیگ می جنگیدند.

 

وحید فدایی

وحید فدایی هستم 35 ساله از اصفهان امیدوارم از سایت راضی باشید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا