اخبار باشگاهاسلایدرنقل و انتقالات

ستاره مورد نظر منچستریوتایتد با باشگاه دیگری قرارداد امضا خواهد کرد

منچستریونایتد ممکن است از جذب اورکون کوکچو در این تابستان ناکام بماند

فابریزیو رومانو گزارش داد که کاپیتان فاینورد قرار است در قراردادی به بنفیکا بپیوندد که در آن بند آزادسازی 103 میلیون پوندی در قراردادش درج خواهد شد.

پایگاه هواداران باشگاه منچستریونایتد – همانطور که اریک تن هاخ و همکارانش قبلاً در نقل و انتقالات تابستانی کشف کرده اند، وقتی باشگاه بنفیکا اعلام میکند که یکی از بازیکنان ستاره آنها با یک پنی کمتر از بند آزادسازی اجازه جدایی اش را نمی دهند ، بنابراین نباید برای رقمی کم تر از بند آزادسازی تلاش کنند .

باشگاه فوتبال بنفیکا ، قهرمان پرتغال برای گونکالو راموس بیش از 100 میلیون پوند میخواهد . یکی از معدود مهاجمانی که مورد توجه باشگاه منچستریونایتد بود .

علاوه بر این، تنها پنج ماه پیش ، بنفیکا انزو فرناندز را در ازای مبلغی به چلسی فروخت که  به گران ترین فوتبالیست تاریخ بریتانیا تبدیل کرد.

نشریه 1908در روتردام در آوریل گزارش داد که کوکچو مورد توجه باشگاه منچستریونایتد قرار گرفته است .

هافبک ترکیه تبار فاینورد رقمی در حدود 30 میلیون پوند ارزش گذاری شده بود .

به گفته فابریتزیو رومانو ، بنفیکا اکنون احتمالا کوکچو را تنها با 25 میلیون پوند جذب خواهد کرد. تست پزشکی او اواخر این هفته انجام خواهد شد و قراردادی تا سال 2028 با او امضا می شود .

اگر منچستریونایتد علاقه مند به جذب این هافبک باشد باید رقمی در حدود 80 میلیون پوند بیشتر از ارزش واقعی این هافبک پرداخت کنند .

وحید فدایی

وحید فدایی هستم 35 ساله از اصفهان امیدوارم از سایت راضی باشید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا