اخبار باشگاهاسلایدرنقل و انتقالات

منچستر مدافع اسپورتینگ لیسبون را زیر نظر دارد

به گزارش O Jogo ، باشگاه منچستریونایتد از نزدیک وضعیت گونسالو ایناسیو ، مدافع اسپورتینگ لیسبون را در آستانه پنجره نقل و انتقالات تابستانی دنبال می کند .

پایگاه هواداران باشگاه منچستریونایتد – شیاطین سرخ احتمالا در هفته های آینده فروش هری مگوایر را در پیش خواهند گرفت و به طور گسترده گزارش شده است که کیم مین جائه ستاره ناپولی می تواند جایگزین او شود .

با این حال، گمانه زنی هایی نیز مبنی بر ارتباط ایناسیو با منچستر وجود دارد. این بازیکن پرتغالی در 18 ماه گذشته مرتباً با انتقال به اولدترافورد همراه بوده است.

O Jogo ادعا می کند که اسپورتینگ لیسبون در حال مذاکره برای قرارداد جدید با ایناسیو برای افزایش بند فسخ او از 45 میلیون یورو به 60 میلیون یورو در تابستان است.

آنها تاکنون در برنامه های خود ناموفق بوده اند. یونایتد، نیوکاسل و پاری سن ژرمن از جمله باشگاه هایی هستند که وضعیت او را از نزدیک دنبال می کنند.

گفته می شود منچستریونایتد انتقال مین جائه از ناپولی را در اولویت قرار داده است. منابع ایتالیایی ادعا می کنند که باشگاه بند فسخ 60 میلیون یورویی او را در دو هفته اول جولای فعال خواهد کرد .

ایناسیو یکی دیگر از خریدهای خوب برای یونایتد خواهد بود، با توجه به اینکه او یک مدافع میانی چپ پا است.

این بازیکن 21 ساله می تواند در فصل آینده رقابت خوبی با لیساندرو مارتینز ایجاد کند.

او در این فصل 63 پاس در هر بازی لیگ را با دقت 90 درصد انجام داده است. او به طور میانگین 1.2 تکل، 1.4 قطع توپ و نزدیک به 2 دفع توپ انجام داده است.

ایناسیو در نبردهای هوایی نیز توانا است و 60 درصد از دوئل های هوایی خود را پیروز شده است. او سرمایه گذاری بلندمدت خوبی خواهد بود، اما انتقال او ممکن است به آینده ویکتور لیندلوف بستگی داشته باشد .

 

وحید فدایی

وحید فدایی هستم 35 ساله از اصفهان امیدوارم از سایت راضی باشید

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا