اخبار باشگاهاسلایدربازیکناننقل و انتقالات

منچستر می تواند برای هری مگوایر 40 میلیون پوند دریافت کند

به گزارش تلگراف ، هری مگوایر، مدافع منچستریونایتد، در فصل نقل و انتقالات تابستانی مورد توجه تاتنهام هاتسپر قرار گرفته است .

پایگاه هواداران باشگاه منچستریونایتد – کاپیتان شیاطین سرخ فصل گذشته تحت هدایت اریک تن هاخ به یک بازیکن نیمکت نشین تبدیل شده است . او در فصل گذشته لیگ برتر فقط 8 بازی از ابتدا به میدان رفت .

مگوایر در شرایطی که جایگاهش در انگلیس در معرض خطر است ، می‌تواند تابستان امسال از باشگاه جدا شود و تلگراف گزارش می‌دهد که اسپرز مشتاق به خدمت گرفتن او است.

مگوایر رابطه خوبی با هری کین در سطح بین المللی دارد و ادعا می شود که ورود او به شمال لندن می تواند به تاتنهام کمک کند تا مهاجم خود را حفظ کند.

در همین حال ، یونایتد هم به دنبال هری کین مهاجم تاتنهام است . دنیل لوی مدیر باشگاه تاتنهام همچنان تمایلی به فروش او به رقیب مستقیم لیگ ندارد .

منچستریونایتد می تواند 40 میلیون پوند از قرارداد انتقال مگوایر به تاتنهام به دست آورد .
شیاطین سرخ در چندین فصل از نظر فروش بازیکن ضعیف بوده اند، اما آنها یک فرصت ایده آل برای دریافت پول نقد برخی از خرید های تابستانی خود دارند .

یونایتد حدود 40 میلیون پوند برای فروش او پیش بینی می کند و اگر اسپرز این مبلغ را پرداخت کند، جای تعجبی وجود ندارد . آنها همچنین می توانند با دستمزد فعلی او که 190000 پوند در هفته است برابری کنند.

شیاطین سرخ می توانند از این پول برای بخشی از سرمایه برای خرید جذب کیم مین جائه ستاره ناپولی استفاده کنند.

علی محمدی

علی محمدی هستم 25 ساله از دزفول . عاشق منچستریونایتد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا