اخبار باشگاهاسلایدر

ناصرالخلیفی نقش خود در فروش منچستریونایتد را شایعه دانست

ناصر الخلیفی شایعات مبنی بر نقش مهمی که وی در فروش منچستریونایتد دارد را رد کرد و آن را یک شوخی دانست .

پایگاه هواداران باشگاه منچستریونایتد – بعدازظهر جمعه، گزارشی توسط The Athletic منتشر شد که ناصر الخلیفی ، رئیس قطری باشگاه PSG فرانسه “نقش مهمی” در مذاکرات بین خانواده گلیزر، گروه Raine و بنیاد Nine Two شیخ جاسم بر سر فروش باشگاه منچستریونایتد دارد .

گفته می‌شود که خانواده گلیزر با ناصر الخلیفی تماس گرفته‌اند تا سعی کنند شیخ جاسم را برای پیشنهاد درخواستی که به خواسته خوانواده گلیزها نزدیک باشد را تحت تاثیر قرار دهد .

 

بسیاری خاطرنشان کردند که دلیل ارتباط آشکار خلیفی با قطر می تواند به عنوان یک ارتباط آشکار بین پیشنهاد شیخ و صندوق دولتی قطر تلقی شود – اگرچه نمایندگان شیخ جاسم قویاً این موضوع را رد کرده اند.

الخلائفی در گفتگو با خبرنگار فرانسوی لویک تانزی شایعات مبنی بر اینکه او در فروش باشگاه بیش از یک سمت مشاور درگیر است را رد کرد.

او تایید کرد: “پی اس جی باشگاه من است، در قلب من، هیچ چیز با منچستریونایتد وجود ندارد.” من نظرم را گفتم و ظاهراً من کسی هستم که معامله را مدیریت می کنم، این یک شوخی است.

با توجه به اینکه هم شیخ جاسم و هم سر جیم رتکلیف پیشنهادات نهایی خود را برای باشگاه ارائه کرده اند، حالا اگر تصمیم به فروش داشته باشند به خانواده گلیزر بستگی دارد.

پیشنهاد شیخ جاسم شامل خرید 100 درصد از باشگاه است، در حالی که سر جیم رتکلیف پیشنهاد خرید اکثر سهام را داده است و به خانواده گلیزر اجازه می دهد در ابتدا بخش کوچکی از سهام اصلی خود را حفظ کنند.

علی محمدی

علی محمدی هستم 25 ساله از دزفول . عاشق منچستریونایتد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا