اخبار باشگاهاسلایدربازیکناننقل و انتقالات

نگاه منچستریونایتد به وینگر بارسا

منچستریونایتد ممکن است در تابستان امسال برای به خدمت گیری آنسو فاتی، بازیکن جوان بارسلونا وارد رقابت شود ، زیرا تیم به دنبال تقویت بال چپ خود می باشد .

پایگاه هواداران باشگاه منچستریونایتد – شیاطین سرخ در حال حاضر مارکوس راشفورد، جیدون سانچو و الخاندرو گارناچو را به عنوان گزینه های بال چپ در اختیار دارند، اما سرمربی تیم ، اریک تن هاخ همچنان گزینه دیگری را برای این نقش در نظر دارد .

فاتی که محصول آکادمی لاماسیا می باشد ممکن است در حدود 100 میلیون یورو برای یونایتد هزینه داشته باشد .

در هفته های اخیر ، یونایتد دوباره با این بازیکن 20 ساله مرتبط شده است و ممکن است با باز شدن پنجره نقل و انتقالات باشگاه ، جذب او انجام شود .

آمدن فاتی می تواند منجر به تغییرات پستی برای راشفورد و سانچو شود .

فاتی در این فصل زمان بازی محدودی را برای بارسایی ها در اختیار داشته است . او تنها بیش از 1800 دقیقه فوتبال تیم اصلی را در 51 بازی در تمام رقابت ها همراهی کرده است.

با وجود این مدت زمان کم بازی ،آمار این بازیکن اسپانیایی با 10 گل و 4 پاس گل شگفت‌انگیز بوده است. او عمدتا یک وینگر چپ است، اما همچنین توانایی بازی در جلو در صورت لزوم را دارد.

مبلغ مورد نیاز برای انتقال مشخص نیست ، اما اسپورت اخیراً ادعا کرده است که خورخه مندز، مدیر عامل بارسا آماده است پیشنهادی در حدود 70 میلیون یورو وینگر اسپانیایی خود را واگذار کند .

ورود فاتی به اولدترافورد می تواند تغییراتی را برای راشفورد و سانچو پیش از فصل آینده شاهد باشد.

علی محمدی

علی محمدی هستم 25 ساله از دزفول . عاشق منچستریونایتد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا