اخبار باشگاهاسلایدربازیکناننقل و انتقالات

پیشنهاد تمدید قراداد برای کیم مین جائه

ناپولی که به تازگی قهرمان سری آ شده است، پس از رسیدن به اولین اسکودتو خود از سال 1990، در معرض خطر از دست دادن بازیکنان کلیدی خود است .

پایگاه هواداران باشگاه منچستریونایتد – ویکتور اوسیمهن و کیم مین جائه جزو بازیکنانی هستن که به احتمال زیاد در تابستان تیم ایتالیایی را ترک خواهند کرد .

اما در حالی که قیمت سرسام آور 130 میلیون پوندی برای اوسیمهن نیجریه ای احتمالاً او را برای اکثر باشگاه های اروپایی غیرقابل خرید می کند، اما مین جائه ممکن است در تابستان راهی جاده شود.

تنها یک فصل حضور در تیم ناپولی کافی بود تا این ملی پوش کره جنوبی را در نقشه دید باشگاه های فوتبال قرار دهد و او را به یکی از پرتقاضاترین بازیکنان بازار تبدیل کرد.

او که به جای کالیدو کولیبلی وارد تیم شد، در اولین فصل حضورش در سری آ بسیار خوب عمل کرد و توجه بسیاری از باشگاه های مطرح اروپایی از جمله منچستریونایتد را به خود جلب کرد.

با این حال، پیشنهاد اریک تن هاخ برای جذب این بازیکن 26 ساله فعلا به جایی نرسیده است و ناپولی قصد دارد قرارداد این مدافع را تمدید کند.

به گفته تلگراف، اگرچه قرارداد فعلی او در سال 2025 منقضی می شود، بند آزادسازی 50 میلیون پوندی چیزی است که باعث می شود اورلیو دی لورنتیس مجبور شود زودتر از حد انتظار بر سر میز مذاکره بنشیند .

رئیس باشگاه ناپولی قطعا برای از دست ندادن ستاره های تیمش تلاش خواهد کرد و قصد پیشنهاد تمدید قرارداد به بازیکنان تیم خود را دارد .

علی محمدی

علی محمدی هستم 25 ساله از دزفول . عاشق منچستریونایتد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا